Albe İnşaat,Isı yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama,Çatı Uygulamaları

Ek Uygulama Alanlarımız

ÇATI BAKIM ONARIM


Albe İnşaat,Isı yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama,Çatı Uygulamaları

Çatı Bakım Ve Onarım Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Yapıları kar, yağmur, rüzgar, soğuk, ve diğer etkenlerden korur. Yapılarda 2 türlü çatı vardır, teras ve kiremit çatıdır. karşılaştığımız çatı türü genelikle kiremit kaplı çatılardır.
Çatı tadilatı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, acık kapalı su dereleri, tüm çatı elemanları uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar incelenmelidir. Çok fazla hasar almış onarım yapılsa bile verim alınmayacak durumda olan çatıları onarmak yerine, doğru detaylar ile yeni bir çatı yapılması daha sağlıklı olacaktır.
Çatı onarımı önemlidir, yeni çatı yapmaktan daha zordur ve itina ister. Keşif ve onarım mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmalı, ihale ciddi bir firmaya verilmelidir. uygulamalarda yalıtım yada kaplama malzemeleri TSE belgeli olmalıdır.
Yaptığımız işin amacı, müşterilerimizin çatı kaplama konusundaki tüm beklentilerini karşılamak olduğu için, arkasında yılların birikimi olan firmamız, seçkin kadrosuyla yaptığı güzel işlere, yapım sonrası da sahip çıkmakta, verdiği hizmetlerle hep yanınızda olmaktadır.

 


Her türlü bilgi almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0312 270 77 75 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.