Albe İnşaat,Isı yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama,Çatı Uygulamaları

Kurumsal

Albe İnşaat,Isı yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama,Çatı Uygulamaları

ALBE İNŞAAT


Daha önce sektörde proje ve uygulama işlerinde uzun yıllar çalışmış bir grup inşaat mühendisi arkadaş tarafından; tadilat, dekorasyon ve izolasyon alanında faaliyet göstermek üzere 2011 yılında kurulan Albe İnşaat, kısa sürede sektörde yaptığı başarılı çalışmalar ile referans gösterilen bir çözüm ortağı haline gelmiştir.

Dış cephe kaplama çözümlerinde sektörde profesyonel ve kurumsal firma eksikliğini görerek 2014 yılından itibaren ağırlığını bu sektöre veren Albe İnşaat, uygulamalarında güvenle kullanacağı ürünlerin bayiliklerini de almış olup, sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi takip ederek yeni bayilikler almaya devam etmektedir.

“Dış Cephe Mimarisi ve Mühendisliği” olarak adlandırdığımız ve; yapıların dış cephelerinin yalıtımı, (yapı ömrünü uzatacak) teknik iyileştirmelerin yapımı ve mimari tasarımlar ile görsel iyileştirmelerin yapılması olarak özetlediğimiz iş sahamıza girmeden, bu iş kolunda özelleşmeden önce; uzun süre sektör, ürün/hizmet ve pazar bazında ciddi araştırma, gözlem ve öğrenme sürecinden geçtik.

Öncelikle hedef kitlemiz olan daire, müstakil, işyeri, vb. gibi yapı sahipleri, apartman yöneticileri, sokak sakinleri olarak empati yaptık, yerinde gözlemledik, tanıştığımız/bildiğimiz apartman yöneticileri ile, kat malikleri ile bol bol sohbet ettik. Problemleri, ihtiyaçları, kısaca durumu yerinde, birinci kanaldan (ilk elden) öğrendik.

Bu arada bu konuda daha erken/hızlı yol almış, ilerlemiş büyük şehirlere, İstanbul’a baktık. Kurumsallaşmış uygulayıcı firmalar ile tanıştık.

Avrupa’da neler oluyor, neler olmuş diye baktık, bu konuda meğer ne kadar geride kalmışız diye üzüldük.

“Ama çok hızla yol alabileceğimize, bir bilinçlenme/ilgi olduğunu gördüğümüze ve bu konuda yasal zorunluluk ve teşvik olmasının da etkili olacağına inancımız tam.”

İş güvenliği ve uzmanlığı ile ilgili eğitimler aldık, danışman firmalar ile tanıştık. Sahadaki uygulayıcılar ile taşeronlar ile görüştük, uygulamaları yerinde gördük.

Ürünleri inceledik, çeşitli ürün gruplarının içinden yeni nesil EPS grubunu seçtik. Dış cephe iyileştirmelerinde kullanacağımız EPS başta olmak üzere bir çok ürünün İzmir ve Ege Bölge bayiliğini aldık.

Albe İnşaat, verdiği düzgün, doğru ve profesyonel hizmetine slogan/söz olarak; “Yapınıza Değer Katar!” belirledi.

Albe İnşaat; bu sözünün arkasında durmasını sağlayan gerekli profesyonel/kurumsal yapıya, teknik ekibe, kaliteli ve ekonomik ürünlere ve yaratıcı kadrolara sahiptir.

HEDEFİMİZ

Dünyadaki yüksek enerji israfının azaltılmasına katkı sağlamak, bölge insanına istihdam sağlarken, yapıları daha çağdaş güzel ve estetik mekanlara çevirerek insanların daha huzurlu ve mutlu yaşam sürmelerine hizmet etmektir.

POLİTİKAMIZ

Doğru bilgi ile %100 Müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Kendimizi müşteri istek, ihtiyaç ve memnuniyeti doğrultusunda sürekli olarak eleştirmek ve geliştirmektir.

Her türlü bilgi almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0312 270 77 75 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.